درباره ما

شرکت گارنی ریزپرداز در سال 1378 تأسیس گردید و تاکنون فعالیت خود را در زمینۀ تولید دستگاه های آزمایشگاهی در حوزۀ پزشکی – بهداشت و درمان ادامه داده است.
این شرکت از پیشروترین تولیدکنندگان دستگاههای آزمایشگاهی در سطح کشور می باشد.

بی شک از اصلی ترین اهداف شرکت، اشتغال زایی و جلوگیری از خروج ارز از طریق استفاده از توان علمی فارغ التحصیلان داخلی در رقابت با تولیدکنندگان خارجی بوده است تا بتوان با تولید دستگاه های با کیفیت، جامعه آزمایشگاهی را از وابستگی به واردات دستگاه های خارجی رها نموده و معضل جدی ضعف در خدمات رسانی و پشتیبانی را برای همیشه مرتفع سازیم.

تداوم در همکاری با دانشگاه های سراسر کشور، مؤسسات پژوهشی، تحقیقاتی و تولیدی و خدمت رسانی به آزمایشگاه ها و بیمارستان های خصوصی و دولتی، از افتخارات این گروه می باشد.

ضمن حمایت صمیمانه تمامی مسئولین محترم دانشگاه ها و آزمایشگاه ها، کیفیت بالای محصولات و خدمات شرکت همواره پشتوانه اصلی رشد و ارتقاء و رمز موفقیت و ماندگاری نام شرکت گارنی ریزپرداز بوده است.

مأموریت ما استواری منشور سازمان بر قاعدۀ اجرای تعهد است با وجود ارزش ها، رعایت بالاترین سطح از استانداردها و به کارگیری حرفه ای ترین تکنیک هاست که در رأس آن نیل به مقصد والای مشتری مداری و مشتری نوازی قرار دارد.

ارزش محوری فعالیت مجموعۀ ما این است که تولیدکنندۀ کلاس اول باشیم و در بنیان این دیدگاه مفهوم زیبای مسئولیت پذیری نهفته است.
در شرکت گارنی ریزپرداز اعتقاد بر این است که ما نسبت به مشتریان، کارمندان و خانوادۀ ایرانی مسئول هستیم.
از دریچۀ اشتراک، تخصص و تجربه به نیاز جامعه می نگریم.
و در نهایت چشم انداز سازمان ما این است که شاهراهی به سوی ارتقاء سطح نظام سلامت ایران عزیز باشیم.